Eisen
Wensen
Bij niet voldoen aan 1 van de eisen, kan er geen definitieve offerte worden ingestuurd, er is sprake van een digitale en geautomatiseerde selectie. De wensen worden beoordeeld met een puntensysteem. Hoe meer punten hoe groter de kans op een interview. CV's en offertes indienen langs geautomatiseerde aankoopsystemen kost veel tijd, kan lastig zijn en vergt enige skills om de selectiecriteria te doorgronden. Wij helpen je met een scorende offerte!
Sluiting aanvraag maandag 16 januari om 10.00 uur
Geselecteerde CV's/reacties worden benaderd door OptimaData uiterlijk 16 januari voor 12.00 uur
Gezamenlijk offerte samenstellen op maandagmiddag 16 januari (houd begin middag alvast beschikbaar)
Deadline indienen offerte bij Alliander op 17 januari om 11.00 uur
Interviews bij Alliander vinden plaats zsm na de beoordeling van de offerte
Heb je interesse in deze rol als Data Science Software Engineer bij Alliander en deze opdracht samen met Multi-platform (open source) Database dienstverlener OptimaData aan te vliegen? Reageer dan met je CV in Word met referenties, uurtarief in euro's en een korte gerichte motivatie in het Nederlands, kortom een onderbouwd en niet te ontwijken voorstel! Let goed op de eisen in de vraag, wij kunnen zonder voldoen aan alle eisen NIET indienen, wees daarvan bewust. Bij twijfel, bel ons!
Als wij je hebben geselecteerd gaan we je benaderen en samen de definitieve aanbieding voorbereiden. Zo zullen we ook samen het eindtarief bepalen in volledige transparantie.
Heb je vragen over deze opdracht of over OptimaData, aarzel niet en stuur een reactie via deze site.