NLEN
  • sluit
  • Accueil
  • Nieuw item
    Nieuw item
    Nieuw item
Home > Over ons > Vacatures dummy (NIET VERWIJDEREN)

Vacature Oracle Database Administrator

Nieuw

Wat ga je doen als Oracle Database Administrator?

Voor één van onze aansprekende klanten zoeken wij een Oracle Database Administrator.

What’s in a name… Want behalve Oracle-databases beheer je ook de middleware ervoor. En daar komt heel wat bij kijken. Lopendebandwerk is het zeker niet. Wél een uitdagende en afwisselende baan. Zo ontwikkel je ook zelf beheermechanismes en denk je mee over de inrichting van nieuwe systemen.

Hoe je werk eruitziet

Je werkt bij de afdeling Infrastructuur en Datacenter Management: het hart van onze informatievoorziening. Binnen je team ben jij verantwoordelijk voor het beheer van honderden databases en middlewareservers. We gebruiken Weblogic van Oracle en diverse producten zoals BiPublisher en Oracle Service Bus. Onze omgevingen zijn onmisbaar voor allerlei applicaties die onder meer door rechters en griffiers worden gebruikt. Een omvangrijk, divers én interessant IT-landschap!

De ene dag ben je druk met het inrichten en migreren van databases en middlewareservers, de andere dag met patchen, back-ups maken of updates en deployments uitvoeren. Maar je doet ook aan automatisering en troubleshooting. Daarnaast help je met scripting (Bash, Python en PL/SQL) en tools zoals Apex en Splunk om een beheersbare omgeving neer te zetten.

Ook is security een steeds belangrijker deel van ons werk: we zorgen er samen met anderen voor dat de rechtspraak een goed beveiligde omgeving is.

Natuurlijk sta je er niet alleen voor. Je werkt samen met andere infrastructurele teams om omgevingen goed in te richten en draaiende te houden. Ook zorg je er samen met diverse applicatie- en ontwikkelteams voor dat onze eindgebruikers kunnen vertrouwen op de applicaties die ze zo hard nodig hebben.

Vind je het heerlijk om diep in de techniek te duiken? Houd je wel van een beetje complexiteit? En maak je graag het verschil met je kennis? Dan krijg je bij ons de ruimte om je te specialiseren in de richting van jouw ambities!

Wat breng je mee als Oracle Database Administrator?

Wat je nog niet weet, leren we je. En wat je nog niet bent, kun je bij ons worden. Maar dit zijn de dingen waar je volgens het ideaalplaatje aan voldoet:

  • Je hebt een hbo-opleiding gedaan of je werk- en denkniveau is vergelijkbaar door ervaring
  • Je hebt minimaal 3 tot 4 jaar ervaring in het beheer van databases en middleware
  • Je bent goed thuis in Oracle-databases en Oracle-middleware (WebLogic) en kunt uit de voeten met Bash, Python en PL/SQL en tools zoals Apex en Splunk
  • Je weet hoe Linux- of andere open source-besturingssystemen werken
  • Je vindt het niet erg om af en toe bereikbaarheidsdiensten (telefonisch) te doen en in het weekend te werken

Van ons, voor jou

OptimaData helpt je in het sollicitatieproces en tijdens de selectiegesprekken. Je zal vervolgens direct in dienst treden van onze klant.

Onze klant bied je het volgende:

  • Je salaris is maximaal €5.039 op basis van 36-urige werkweek. Je zit in schaal 10 of 11, afhankelijk van ervaring en opleiding
  • Je krijgt een Individueel Keuze Budget (IKB) van 16,37% over je salaris. Dit is inclusief je vakantiegeld en eindejaarsuitkering. Je kunt dit budget bijvoorbeeld laten uitkeren of in vrije dagen omzetten. Ook is het mogelijk vrije dagen te sparen.
  • Je houdt werk en privé prima in balans, bijvoorbeeld met de mogelijkheid van 4×9 uur, thuis werken of ouderschapsverlof. Bovendien krijg je 144 vakantie- en 21,6 IKB-uren op basis van een 36-urige werkweek.
  • Je hebt veel doorgroeimogelijkheden. Zeker omdat we alles doen op IT-gebied, van architectuur tot ontwikkeling en beheer. Ook is er alle ruimte om je vakkennis en persoonlijke skills te ontwikkelen.
  • We stimuleren reizen met het OV! Je krijgt een OV-chipkaart waarmee je gratis voor je werk reist. Dat is dus inclusief woon-werkverkeer.
  • Ga je liever met de fiets? Je kunt een bijdrage van € 500,00 krijgen voor het kopen van een fiets, inclusief accessoires. Dat is dus naast je IKB.

Lieu

Utrecht

Date de publication

30.09.2021

Personne à contacter

Edco Wallet

Autres détails
Adresse
Uniceflaan 1, 3527 WX Utrecht
Critères de matching
Type de contrat
  • Vast klant
Heures par semaines
  • 32 - 36 uur
Expérience
  • Medior
  • Senior
Database platform
  • Oracle
Expertise
  • PL/SQL
  • Bash
  • linux
  • WebLogic
  • Python
  • APEX
Regio
  • Utrecht