NLEN
  • sluit
  • Accueil
  • Nieuw item
    Nieuw item
    Nieuw item
Home > Over ons > Vacatures dummy (NIET VERWIJDEREN)

Vacature Product Owner / Solution Architect BI

Nieuw

Wat ga je doen als Product Owner / Solution Architect BI?

Voor onze eindklant, de Provincie Zuid-Holland, zoeken wij een Product Owner / Solution Architect BI

Momenteel wordt gewerkt aan het opbouwen van een vernieuwd datawarehouse. Dit doen wij model driven samen met de organisatie. Er zijn al een aantal bronnen ontsloten in dit vernieuwde datawarehouse, waaronder (maar niet beperkt tot) het financiële systeem Coda, het projectplanning-systeem Primavera en het budgetteringssysteem Lias. Ook het HR-systeem Youforce is deels ontsloten.

In verschillende stadia van ontwikkeling zijn onder meer staging-lagen, DataVault-lagen en Datamart (stermodel)-lagen. Voor diverse rapportage-en/of self-service-doeleinden zijn ook een aantal tabulars ingericht en zijn er Power-BI dashboards en rapportages ontwikkeld.

De opdracht

Start project 24-10-2022
Projectduur 31-12-2023 met optie tot verlenging
Uren per week 36-40
Locatie Den Haag /Thuis
Tarief € 95 - € 105

Jouw rol als Product Owner / Solution Architect BI

Als Product-Owner DWH ben jij eindverantwoordelijk voor het toegankelijk en vindbaar maken van provinciale informatie. Je werkt in een complexe omgeving die een grote diversiteit aan opgaven, klanten en mogelijkheden met zich meebrengt. In onze state-of-the-art Microsoft BI omgeving ben je daarom bezig met het integreren van hele diverse data met een focus op BI Engineering (Back-End en Front-End). Je werkt aan actuele onderwerpen zoals energietransitie, klimaat, beschikbaarheid en kwaliteit van leefomgeving.

Samen met je team van 12 BI specialisten ben je verantwoordelijk voor het onderkennen en vertalen van vragen uit de organisatie naar realiseerbare oplossingen op het gebied van Business Intelligence. Dit doe je door het valideren van Business Requirements, bespreken van data Intake van interne en externe databronnen, samenwerken/coördineren van Data Architectuur met Informatie Architect, input leveren en deelnemen aan Data Governance Board. Je weegt en creëert data en houdt de nieuwste mogelijkheden en ontwikkelingen in de gaten om de klant optimaal te kunnen bedienen.

Meer specifiek wordt van Solution Architect verwacht meewerken aan de vernieuwing van het BI landschap, waaronder

  • Het integreren van meerdere bronnen/standaarden, zowel provinciale als van andere overheden of externe partijen;
  • Het kunnen maken en valideren van Logisch Data Modellen (LDM) in Wherescape 3D;
  • Het kunnen vastleggen van datawarehouse requirements ten aan zien van het databron en op basis van het bron Intake requirement document van de Provincie;
  • Het maken van werkinstructies t.b.v. het genereren van laadprogrammatuur voor het Data Warehouse obv Logisch Data Modellen en Data Vault Concepten m.b.v. het ELT-tool, WhereScape 3D;
  • Het maken van werkinstructies t.b.v. benodigde functionaliteit in de laadprogrammatuur o.b.v. van WhereScape RED;
  • Het begeleiden/bewaken van het proces rondom het integreren en aanmaken van nieuwe releases m.b.t. nieuwe of gewijzigde laadprogrammatuur en database wijzigingen van het Data warehouse;
  • Het organiseren van Acceptatietest van het laadprogrammatuur met Functioneel beheer/Key Users/Business Analisten/Data Analisten;
  • Het maken van werkinstructies t.b.v. geautomatiseerde OTAP deployment van laadprogrammatuur via Azure DevOps/Git;
  • Het doen van verbetervoorstellen m.b.t. het ontwikkelen en beheren van laadprogrammatuur;
  • Het beoordelen en bewaken van kwaliteit van laadprogrammatuur voor ons Data Warehouse door o.a. code review en testresultaten(functioneel test, integratietest en acceptatietest)

Wat breng je mee als Product Owner / Solution Architect BI?

Eisen

  • Je hebt minimaal een HBO-diploma;
  • Je hebt minimaal 2 jaar aantoonbare werkervaring met ETL tools
  • Je hebt minimaal 2 jaar aantoonbare werkervaring m.b.t. Logische Data Model, Data Vault modeleren en Ster modeleren
  • Je hebt minimaal 2 jaar aantoonbare werkervaring met query optimizing en refactoring van ETL
  • Je hebt minimaal 2 jaar aantoonbare werkervaring met data profiling

Wensen

  • Je hebt werkervaring met de ETL tools WhereScape, Red en 3D (max 30 pt)
  • Je hebt 2 tot meer dan 5 jaar werkervaring m.b.t. Logische Data Model, Data Vault modeleren en Ster modeleren (eis = 2 jaar) (max 20 pt)
  • Je hebt aantoonbare werkervaring met DWH Solution Architecture (max 20 pt)
  • Je hebt aantoonbare werkervaring als Product-Owner Data Warehouse (10 pt)
  • Je hebt minimaal 1 jaar aantoonbare werkervaring bij een overheidsorganisatie (10 pt)

Toelichting op de eisen en wensen

Bij niet voldoen aan 1 van de eisen, kan er geen definitieve offerte worden ingestuurd, er is sprake van een digitale en geautomatiseerde selectie. De wensen worden beoordeeld met een puntensysteem. Hoe meer punten hoe groter de kans op een interview. CV's en offertes indienen langs geautomatiseerde aankoopsystemen kost veel tijd, kan lastig zijn en vergt enige skills om de selectiecriteria te doorgronden. Wij helpen je met een scorende offerte!

Details selectieprocedure

Sluiting aanvraag woensdag 21 september om 10.00 uur
Geselecteerde CV's/reacties worden benaderd door OptimaData uiterlijk 21 september voor 12.00 uur
Gezamenlijk offerte samenstellen op woensdagmiddag 21 september (houd deze middag alvast vrij!)
Deadline indienen offerte bij de Provincie Zuid-Holland vrijdag 23 september om 10.00 uur
Interviews met de Provincie vinden online plaats in de week van 26 september

Reageren

Heb je interesse in deze rol als BI Specialist ETL bij de Provincie Zuid-Holland en deze opdracht samen met Multi-platform (open source) Database dienstverlener OptimaData aan te vliegen? Reageer dan met je CV in Word, uurtarief in euro's en een korte gerichte motivatie in het Nederlands, kortom een onderbouwd en niet te ontwijken voorstel! Let goed op de eisen in de vraag, wij kunnen zonder voldoen aan alle eisen NIET indienen, wees daarvan bewust. Bij twijfel, bel ons!

Als wij je hebben geselecteerd gaan we je benaderen en samen de definitieve aanbieding voorbereiden. Zo zullen we ook samen het eindtarief bepalen in volledige transparantie.

Heb je vragen over deze opdracht of over OptimaData, aarzel niet en stuur een reactie via deze site.

Lieu

Den Haag

Date de publication

12.09.2022

Personne à contacter

Edco Wallet

Autres détails
Adresse
Zuid-Hollandplein 1, 2596 AW Den Haag
Critères de matching
Type de contrat
  • Interim
  • Detachering
Heures par semaines
  • 36 - 40 uur
Expérience
  • Senior
  • Medior
Expertise
  • DWH
  • ETL
  • Datamart
  • Datamodellering
  • Kimball
  • Dataplatform
Regio
  • Zuid-Holland