+31(0) 35 369 0307
Voor onze eindklant, de Nationale Politie, zoeken wij een Datawarehouse Consultant (geen ZZP als ondernemer. Loondienst bij een bureau, Payroll of Opting in wel mogelijk).
Voor de productielijn Business Intelligence zoeken we een consultant die ETL kan ontwikkelen, onderhouden en coördinerend moet optreden in geval van verstoringen en calamiteiten. De consultant is verantwoordelijk voor alle soortige planningen waaronder roosters, releases, onderhoud en andere gebeurtenissen die planning behoeven. De consultant zorgt voor de verbinding van het productiehuis met het Infrabedrijf en coördineert als nodig bij activiteiten die team overstijgend zijn.
Start opdracht 03-04-2023 (ivm screening van 6-10 weken)
Duur opdracht tot 01-04-2024 met optie op verlenging
Uren per week 36
Locatie Zwolle / Remote (af en toe Nieuwegein)
Tarief € 90 - € 112
Relatie met de eindklant: Wij hebben 16 (data) professionals aan het werk bij de Politie en daarnaast ondersteunen wij de Politie bij specifieke database gerelateerde vraagstukken en leveren wij de MongoDB licenties.
- Je bent flexibel inzetbaar en draait mee in Piket- en standby-diensten
- Je bent zelf instaat om aan te geven aan welke informatie of kennis je behoefte hebt
- Netwerken gaat je gemakkelijk af, je bent instaat om zelf binnen de organisatie je zaken te regelen
- Als je een opdracht afrondt kan jij je kennis borgen in documentatie en overdragen aan je collega’s
Bij niet voldoen aan 1 van de eisen, kan er geen definitieve offerte worden ingestuurd, er is sprake van een digitale en geautomatiseerde selectie. De wensen worden beoordeeld met een puntensysteem. Hoe meer punten hoe groter de kans op een interview. CV's en offertes indienen langs geautomatiseerde aankoopsystemen kost veel tijd, kan lastig zijn en vergt enige skills om de selectiecriteria te doorgronden. Wij helpen je aan tafel te komen!
Sluiting aanvraag maandag 2 januari om 10.00 uur
Geselecteerde CV's/reacties worden benaderd door OptimaData uiterlijk 2 januari voor 12.00 uur
Gezamenlijk offerte samenstellen op maandagmiddag 2 januari (houd deze middag alvast vrij!)
Deadline indienen offerte bij de Politie dinsdag 3 januari om 12.00 uur
Interviews bij de Politie vinden plaats week 2 of week 3
Heb je interesse in deze rol als Datawarehouse Consultant bij de Politie en deze opdracht samen met Multi-platform (open source) Database dienstverlener OptimaData aan te vliegen? Reageer dan met je CV in Word, uurtarief in euro's en een korte gerichte motivatie in het Nederlands, kortom een onderbouwd en niet te ontwijken voorstel! Let goed op de eisen in de vraag, wij kunnen zonder voldoen aan alle eisen NIET indienen, wees daarvan bewust.
Als wij je hebben geselecteerd gaan we je benaderen en samen de definitieve aanbieding voorbereiden. Zo zullen we ook samen je beloning en het eindtarief bepalen in volledige transparantie.
Heb je vragen over deze opdracht of over OptimaData, aarzel niet en stuur een reactie via deze site.